BZD27C100P-M-18
DIODE ZENER 100V 800MW DO219AB
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
BZD27C100P
BZD27C100P-M-18 Hakkında
BZD27C100P-M-18, Vishay tarafından üretilen 100V nominal değerine sahip surface mount zener diyottur. DO-219AB (SMF) paketinde sunulan bu bileşen, 800mW maksimum güç yayma kapasitesine sahiptir. 75V reverse voltajda 1µA maksimum reverse leakage akımı ile karakterize edilmiştir. 200 Ohm maksimum empedansı ve -65°C ile 175°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığı sunar. Voltaj regülasyonu, EMI filtrasyonu, over-voltage koruması ve devre tasarımlarında transient suppression uygulamalarında kullanılır. 1.2V @ 200mA forward voltaj değeri ile direnç sınırlı devreler için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 75 V
Impedance (Max) (Zzt) 200 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 100 V