BZD27B82P-M3-18
DIODE ZENER 82V 800MW DO219AB
Seri / Aile Numarası
BZD27B82P
BZD27B82P-M3-18 Hakkında
BZD27B82P-M3-18, Vishay tarafından üretilen 82V nominal voltajında bir tekil Zener diyottur. 800mW güç kapasitesine sahip bu bileşen, yüksek voltaj uygulamalarında voltaj regülasyonu ve koruma işlevleri için tasarlanmıştır. Surface Mount (SMD) paketi ile PCB'ye doğrudan monte edilebilen bu Zener diyot, elektrik devrelerde aşırı voltajdan koruma, referans voltaj oluşturma ve voltaj sınırlandırma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışabilir, 1µA (62V'da) ters sızıntı akımına ve 100Ω maksimum empedansa sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 62 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 82 V