BZD27B24P-M3-18
DIODE ZENER 24V 800MW DO219AB
Seri / Aile Numarası
BZD27B24P
BZD27B24P-M3-18 Hakkında
BZD27B24P-M3-18, Vishay tarafından üretilen 24V nominal gerilime sahip bir Zener diyotudur. Surface mount DO-219AB paketinde tasarlanmış olan bu komponent, 800 mW güç kapasitesine ve 15 Ohm maksimum impedansa sahiptir. 18V ters gerilimde 1 µA tersine sızıntı akımı ile karakterize edilen bu diyot, voltaj regülasyonu, keskin gerilim tutma ve koruma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. 1.2V @ 200mA forward voltaj özellikleriyle analog ve dijital devrelerde referans voltaj sağlamak için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 18 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V