BZD27B24P-E3-08
DIODE ZENER 24V 800MW DO219AB
Seri / Aile Numarası
BZD27B24
BZD27B24P-E3-08 Hakkında
BZD27B24P-E3-08, Vishay tarafından üretilen 24V nominal değerine sahip bir zener diyottur. Surface mount DO-219AB paketinde sunulan bu bileşen, maksimum 800mW güç dağıtabilir. 15 Ohm maksimum empedans değeri ile hızlı gerilim regülasyonu sağlar. -65°C ile +175°C arasında çalışabilen bu zener diyot, voltaj regülasyonu, aşırı gerilim koruması ve voltaj referansı uygulamalarında kullanılır. 1µA ters sızıntı akımı ile düşük güç tüketimi sağlar ve 1.2V ilerme gerilimi karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 18 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V