BZD27B180P-E3-08
DIODE ZENER 180V 800MW DO219AB
Seri / Aile Numarası
BZD27B180P
BZD27B180P-E3-08 Hakkında
BZD27B180P-E3-08, Vishay tarafından üretilen 180V nominal Zener voltajlı, 800mW güç kapasiteli yüksek voltaj Zener diyotudur. DO-219AB SMD paketinde sunulan bu bileşen, 130V ters voltajda 1µA'lik düşük sızıntı akımı ve maksimum 400 Ohm impedansı ile karakterizedir. -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, voltaj regülatörleri ve yüksek voltaj koruma devrelerinde uygulanır. 200mA'de maksimum 1.2V ileri voltaj düşüşü gösterir. Surface mount teknolojisine uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 130 V
Impedance (Max) (Zzt) 400 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 180 V