BZD27B150P-E3-18
DIODE ZENER 150V 800MW DO219AB
Seri / Aile Numarası
BZD27B150P
BZD27B150P-E3-18 Hakkında
Vishay tarafından üretilen BZD27B150P-E3-18, 150V nominal zener voltajına sahip surface mount zener diyottur. 800mW güç kapasitesi ile tasarlanan bu komponent, DO-219AB (SMF) paket türünde sunulmaktadır. 300 Ohms maksimum impedans ve 1 µA reverse leakage akımı (110V'da) özelliklerine sahiptir. -65°C ile 175°C arasında çalışan geniş sıcaklık aralığında, yüksek voltaj düzenlemesi ve koruma uygulamalarında kullanılır. Voltaj referans devreleri, power supply koruma ve transient suppression uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 110 V
Impedance (Max) (Zzt) 300 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 150 V