BZD27B110P-HE3-08
DIODE ZENER 110V 800MW DO219AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
DO-219AB
Seri / Aile Numarası
BZD27B110P
BZD27B110P-HE3-08 Hakkında
BZD27B110P-HE3-08, Vishay tarafından üretilen 110V nominal zener voltajına sahip bir surface mount zener diyottur. DO-219AB (SMF) paketinde sunulan bu komponent, 800mW güç yönetimi kapasitesine ve maksimum 250 Ohms impedansa sahiptir. -65°C ile 175°C arasında çalışabilen bu zener diyot, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve kesinlikli voltaj referans uygulamalarında kullanılır. 82V'de 1µA reverse leakage akımı ve 200mA'de 1.2V forward voltajı ile karakterize edilen bu komponent, yüksek voltaj devreleri için uygun bir çözümdür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 82 V
Impedance (Max) (Zzt) 250 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 110 V