BZD27B10P-E3-18
DIODE ZENER 10V 800MW DO219AB
Seri / Aile Numarası
BZD27B10
BZD27B10P-E3-18 Hakkında
BZD27B10P-E3-18, Vishay tarafından üretilen 10V nominal gerilimli Zener diyottur. 800mW güç derecelendirmesi ile voltaj regülasyon, koruma devreleri ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. Surface mount DO-219AB paketinde sunulan bu bileşen, -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 4Ω maksimum empedansı ve 7µA ters sızıntı akımı özellikleriyle, analog ve dijital elektronik devrelerinde gerilim sınırlama ve ESD koruması sağlar. Forward gerilimi 200mA'de 1.2V'tur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 7 µA @ 7.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 4 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 10 V