BZD17C91P-E3-08
DIODE ZENER 91V 800MW DO219AB
Seri / Aile Numarası
BZD17C91P
BZD17C91P-E3-08 Hakkında
BZD17C91P-E3-08, Vishay tarafından üretilen 91V nominal zener voltajı ile tasarlanan yüksek voltaj zener diyotudur. Surface mount DO-219AB paketinde sunulan bu bileşen, 800 mW güç tüketebilir ve -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. 68V ters yönde 1 µA sızıntı akımı ile karakterize edilen bu diyot, voltaj regülasyonu, zener stabilizatör devreleri, aşırı voltaj koruması ve sinyal klipleme uygulamalarında kullanılır. Forward voltaj 200 mA'de maksimum 1.2V'tur. SMD montajına uygun tasarımıyla yüksek yoğunluklu elektronik devreler için idealdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 68 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 91 V