BZD17C82P-E3-18
DIODE ZENER 82V 800MW DO219AB
Seri / Aile Numarası
BZD17C82P
BZD17C82P-E3-18 Hakkında
BZD17C82P-E3-18, Vishay tarafından üretilen 82V nominal voltajlı tekil zener diyottur. Surface mount DO-219AB paketinde sunulan bu bileşen, 800mW maksimum güç dağıtımı kapasitesine sahiptir. -55°C ile 150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılmaya uygundur. Forward voltaj (Vf) 200mA akımda maksimum 1.2V, reverse leakage akımı 62V'de 1µA'dır. Esas olarak voltaj regülasyonu, transient koruma ve referans voltaj uygulamalarında kullanılan bu diyot, yüksek voltajlı devrelerde aşırı gerilim sınırlaması sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 62 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 82 V