BZD17C6V2P-E3-18
DIODE ZENER 6.2V 800MW DO219AB
Seri / Aile Numarası
BZD17C6V2P
BZD17C6V2P-E3-18 Hakkında
BZD17C6V2P-E3-18, Vishay tarafından üretilen 6.2V nominal gerilime sahip bir zener diyottur. 800 mW güç kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, DO-219AB (SMF) yüzey montaj paketinde sunulmaktadır. Ters kırılım gerilimine dayalı düzenleyici olarak çalışan zener diyotlar, voltaj referans devrelerinde, aşırı gerilim koruması uygulamalarında ve akım sınırlandırma uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığı, bu diyotu endüstriyel ve otomotiv uygulamaları için uygun kılar. 2V'ta 5 µA ters kaçak akımı, düşük enerji kaybı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 2 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.2 V