BZD17C68P MQG
DIODE ZENER 68V 800MW SUB SMA
Paket/Kılıf
DO-219AB
Seri / Aile Numarası
BZD17C68P
BZD17C68P MQG Hakkında
BZD17C68P MQG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 68V nominal gerilime sahip bir Zener diyottur. 800mW güç yeteneğine ve 1µA ters sızıntı akımına sahip bu bileşen, voltaj düzenlemesi ve koruma uygulamalarında kullanılır. Surface Mount pakette sunulan (DO-219AB/Sub SMA) komponentin çalışma sıcaklığı -55°C ile 175°C arasında değişmektedir. 80Ω maksimum impedans ve ±5.88% toleransla, gerilim referans devreleri, aşırı voltaj koruması ve sinyal klipping uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 51 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package Sub SMA
Tolerance ±5.88%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 68 V