BZD17C68P-E3-18
DIODE ZENER 68V 800MW DO219AB
Seri / Aile Numarası
BZD17C68P
BZD17C68P-E3-18 Hakkında
BZD17C68P-E3-18, Vishay tarafından üretilen 68V nominal geriliminde bir surface mount zener diyottur. 800mW güç kapasitesine sahip bu bileşen, yüksek voltaj uygulamalarında voltaj regülasyonu ve koruma işlevleri görmektedir. DO-219AB (SMF) paketinde gelen komponent, -55°C ile 150°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında çalışabilir. 51V'de 1µA ters diyotlama akımı ve 200mA'de maksimum 1.2V ileri gerilimi ile karakterize edilmiştir. Endüstriyel kontrolü, güç kaynakları, voltaj sınırlandırması ve ESD koruma devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 51 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 68 V