BZD17C47P RHG
DIODE ZENER 47V 800MW SUB SMA
Paket/Kılıf
DO-219AB
Seri / Aile Numarası
BZD17C47P
BZD17C47P RHG Hakkında
BZD17C47P RHG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 47V nominal gerilim değerine sahip tekil Zener diyotudur. 800mW güç dağıtım kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, surface mount Sub SMA paketinde sunulmaktadır. Maksimum 45 Ohm impedans ve 1 µA ters kaçak akımı (36V'de) özellikleriyle voltaj stabilizasyon ve over-voltage koruma uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında çalışabilen ve aktif durumda olan bu Zener diyot, güç kaynakları, analog devreler ve sinyali koruma devreleri gibi uygulamalarda voltaj referansı sağlamak için tercih edilir. ±6.38% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 36 V
Impedance (Max) (Zzt) 45 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package Sub SMA
Tolerance ±6.38%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 47 V