BZD17C3V6P-E3-18
DIODE ZENER 3.6V 800MW DO219AB
Seri / Aile Numarası
BZD17C3V6P
BZD17C3V6P-E3-18 Hakkında
BZD17C3V6P-E3-18, Vishay tarafından üretilen 3.6V nominal değerine sahip yüksek güçlü zener diyottur. DO-219AB (SMF) SMD paketinde sunulan bu bileşen, 800mW güç dağıtabilir ve -55°C ile +150°C arasında çalışır. 1V'ta 100µA reverse leakage akımı ve 200mA'da 1.2V forward voltaj değerleriyle donatılmıştır. Regülatör devrelerinde referans voltaj sağlama, voltaj sınırlama ve koruma uygulamalarında kullanılır. Surface mount teknolojisine uyumlu tasarımı yüksek yoğunluklu PCB'lerde monte edilmesine olanak tanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 1 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.6 V