BZD17C33P-E3-18
DIODE ZENER 33V 800MW DO219AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
DO-219AB
Seri / Aile Numarası
BZD17C33P
BZD17C33P-E3-18 Hakkında
BZD17C33P-E3-18, Vishay tarafından üretilen 33V nominal Zener gerilimi ile çalışan tekil Zener diyottur. 800mW güç yeteneğine sahip bu bileşen, DO-219AB SMD paketinde sunulmaktadır. -55°C ile +150°C arasında çalışabilir ve 24V'de 1µA ters sızıntı akımı karakteristiğine sahiptir. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans devreler gibi uygulamalarda kullanılan bu Zener diyot, 200mA'de maksimum 1.2V ileri gerilim düşüşü gösterir. Surface mount teknolojisi ile yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarına uygun hale getirilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 24 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V