BZD17C200P RHG
DIODE ZENER 200V 800MW SUB SMA
Paket/Kılıf
DO-219AB
Seri / Aile Numarası
BZD17C200P
BZD17C200P RHG Hakkında
BZD17C200P RHG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 200V nominal voltajlı Zener diyottur. 800mW güç kapasitesi ile yüksek voltaj uygulamalarında voltaj düzenleme ve koruma görevini yerine getirir. Surface mount Sub SMA paketi ile PCB'lere entegre edilir. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. Reverse leakage akımı 150V'de maksimum 1µA, impedansı 750 Ohm'dur. ±6% voltaj toleransı ile yüksek gerilim güç kaynakları, voltaj referans devreleri, ESD koruması ve transient suppression uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 150 V
Impedance (Max) (Zzt) 750 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package Sub SMA
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 200 V