BZD17C200P M2G
DIODE ZENER 200V 800MW SUB SMA
Paket/Kılıf
DO-219AB
Seri / Aile Numarası
BZD17C200P
BZD17C200P M2G Hakkında
BZD17C200P M2G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 200V nominal değerinde bir Zener diyottur. Sub SMA (DO-219AB) paketinde sunulan bu bileşen, 800mW maksimum güç disipasyonuna sahiptir ve surface mount teknolojisiyle PCB'ye doğrudan monte edilebilir. 150V'da 1µA ters kaçak akım ve 750 Ohm maksimum empedans karakteristiğine sahiptir. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. ±6% voltaj toleransı ile sunulan bu Zener diyot, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve devre kontrol uygulamalarında kullanılır. 200mA'de 1.2V forward voltaja sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 150 V
Impedance (Max) (Zzt) 750 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package Sub SMA
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 200 V