BZD17C18P-E3-18
DIODE ZENER 18V 800MW DO219AB
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
BZD17C18P
BZD17C18P-E3-18 Hakkında
BZD17C18P-E3-18, Vishay tarafından üretilen 18V nominal gerilime sahip tekil Zener diyottur. 800mW güç kapasitesi ile tasarlanmış, Surface Mount (SMD) montajı için DO-219AB (SMF) paketinde sunulmaktadır. -55°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Bu bileşen, voltaj düzenleme, aşırı voltaj koruması ve voltaj referansı uygulamalarında kullanılır. 13V ters gerilimde 1µA sızıntı akımı ve 200mA ileri akımda 1.2V ileri gerilim özellikleri ile güvenilir bir voltaj düzenleyici olarak çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 13 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 18 V