BZD17C13P RUG
DIODE ZENER 13V 800MW SUB SMA
Paket/Kılıf
DO-219AB
Seri / Aile Numarası
BZD17C13P
BZD17C13P RUG Hakkında
BZD17C13P RUG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 13V nominal gerilim değerine sahip Zener diyottur. Surface Mount paketinde (DO-219AB / Sub SMA) sunulan bu bileşen, 800mW güç kapasite ile çalışır. ±6.53% tolerans ile belirtilen Vz değeri, 10V ters gerilimde 2µA sızıntı akımı gösterir. Maksimum 10 Ohm impedans ve 1.2V forward gerilim (200mA'de) özellikleri vardır. -55°C ile 175°C arasında çalışan bu diyot, voltaj regülasyonu, gerilim koruma devrelerinde ve sabit gerilim referansı uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 10 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package Sub SMA
Tolerance ±6.53%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V