BYW99P-200
DIODE ARRAY GP 200V 15A SOT93
Paket/Kılıf
TO-218-3
Seri / Aile Numarası
BYW99P
BYW99P-200 Hakkında
BYW99P-200, STMicroelectronics tarafından üretilen hızlı iyileştirme diyot dizisidir. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda tasarlanmış bu komponent, 200V ters gerilim ve diode başına 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Kütüphanesi 40 ns reverse recovery time ile karakterize edilmiş hızlı diyottur. TO-218-3 (SOT-93) paketinde sunulan komponent, -40°C ile 150°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. Forward voltaj 850 mV @ 12A'dir. Güç kaynakları, invertörler ve AC-DC dönüştürücüler gibi yüksek akım uygulamalarında doğrultma ve serbest tekerleme diyodu olarak kullanılır. Bileşen üretim durdurulmuş (Obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 200 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-218-3
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 40 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOT-93
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 12 A