BYW51-200
DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
BYW51
BYW51-200 Hakkında
BYW51-200, STMicroelectronics tarafından üretilen 200V rated doğrultma diyotu dizisidir. Common cathode konfigürasyonunda 1 pair diyot içeren bu bileşen, TO-220-3 paketinde sunulmaktadır. Her diyot 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olup, 850mV forward voltage değerine (8A'de) sahiptir. 35ns reverse recovery time ve fast recovery özelliğine (≤500ns) göre kategorilendirilmiştir. Ters akım sızıntısı 200V'da 15µA'dir. Maksimum çalışma sıcaklığı 150°C'dir. Bu komponent doğrultma uygulamaları, güç kaynakları ve anahtarlama devrelerinde kullanılmaktadır. Ürün artık üretilmemektedir (obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 15 µA @ 200 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 8 A