BYW27-400GP-E3/54
DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
BYW27-400GP
BYW27-400GP-E3/54 Hakkında
BYW27-400GP-E3/54, Vishay tarafından üretilen 400V 1A genel amaçlı doğrultma diyotudur. Standard recovery karakteristiğine sahip bu bileşen, 3 µs reverse recovery time ile güç dönüştürme uygulamalarında kullanılır. DO-204AL (DO-41) axial paket ile monte edilen diyot, -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. 1V forward voltage ve 200 nA reverse leakage akımı özellikleriyle AC/DC dönüştürücü, güç kaynakları ve doğrultma devreleri için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 8pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 3 µs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 1 A