BYW27-200GP-E3/54
DIODE GEN PURP 200V 1A DO204AL
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
BYW27-200GP
BYW27-200GP-E3/54 Hakkında
BYW27-200GP-E3/54, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı doğrultma diyotudur. 200V DC ters voltaj ve 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. DO-204AL (DO-41) eksenel paketlemesi ile through-hole montajı destekler. -65°C ile 175°C junction sıcaklık aralığında çalışabilen bu diyot, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, kontrol devreler ve genel elektronik uygulamalarda doğrultma işlevi sağlamak için kullanılır. Standard recovery karakteristiği ile >500ns recovery time ve >200mA Io koşullarında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 8pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V