BYV42E-200,127
DIODE ARRAY GP 200V 30A TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
BYV42E-200
BYV42E-200,127 Hakkında
BYV42E-200,127 WeEn Semiconductors tarafından üretilen fast recovery diyot dizisidir. TO-220-3 paketinde yer alan bu komponent, 1 pair common cathode konfigürasyonunda 2 adet diyot içerir. Ortalama doğrultulmuş akım (Io) her diyot için 30A'dir. Maksimum ters gerilim (Vr) 200V ve forward voltaj 30A'de 1.2V'tur. 28ns reverse recovery time (trr) ile fast recovery karakteristiğine sahip olan bu diyot, güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler, güç amplifikatörleri ve endüstriyel uygulamalarda doğrultma işlemi için kullanılır. -40°C ile +150°C junction sıcaklığı aralığında çalışabilir. Ters kaçak akımı 200V'de 100µA'dır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 200 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 28 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 30 A