BYV32-200HE3/45
DIODE ARRAY GP 200V 18A TO220AB
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
BYV32-200HE3
BYV32-200HE3/45 Hakkında
BYV32-200HE3/45, Vishay tarafından üretilen fast recovery diyot dizisidir. TO-220-3 pakette sunulan bu komponent, 1 çift ortak katot konfigürasyonuna sahip standart tip diyotlardan oluşur. 18A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 200V maksimum ters voltaj derecelendirmesine sahiptir. 25ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama özellikleri sunar. Güç kaynakları, invertörler, AC/DC dönüştürücüler ve endüstriyel doğrultma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığına dayanabilir. 1.15V @ 20A forward voltage değerine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 18A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 200 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 25 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.15 V @ 20 A