BYV28-200-TAP
DIODE AVALANCHE 200V 3.5A SOD64
Seri / Aile Numarası
BYV28-200
BYV28-200-TAP Hakkında
BYV28-200-TAP, Vishay tarafından üretilen 200V avalanche doğrultucu diyotdur. SOD-64 axial paket içinde sunulan bu komponentin ortalama doğrultulmuş akımı 3.5A'dir. 30 ns reverse recovery time ile hızlı bir diyot olan BYV28-200, güç kaynakları, anahtarlamalı regülatörler ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışabilen bu diyot, yüksek sıcaklık ortamlarında güvenilir bir çözüm sunar. 1 µA @ 200V ters sızıntı akımı ile düşük kaçak akım özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 3.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 200 V
Diode Type Avalanche
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Reverse Recovery Time (trr) 30 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-64
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 5 A