BYV28-050-TR
DIODE AVALANCHE 50V 3.5A SOD64
Seri / Aile Numarası
BYV28-050
BYV28-050-TR Hakkında
BYV28-050-TR, Vishay tarafından üretilen 50V avalanche doğrultucu diyotudur. 3.5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesiyle, güç kaynakları, enerji yönetimi devreleri ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. Fast recovery (≤500ns) özellikleriyle düşük güç kaybı sağlar. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. SOD-64 axial paketinde sarılıdır ve through-hole montajını destekler. 1µA reverse leakage current ve 30ns reverse recovery time özellikleri vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 3.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 50 V
Diode Type Avalanche
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Reverse Recovery Time (trr) 30 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-64
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 5 A