BYT230PIV-400
DIODE MODULE 400V 30A ISOTOP
Paket/Kılıf
ISOTOP
Seri / Aile Numarası
BYT230PIV
BYT230PIV-400 Hakkında
BYT230PIV-400, STMicroelectronics tarafından üretilen ISOTOP paketli bir diyot modülüdür. 400V DC ters voltaj ve 30A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip iki bağımsız diyot içerir. Fast recovery özelliği ile 100 ns reverse recovery time'a sahip olan bu bileşen, endüstriyel uygulamalar, AC/DC dönüştürücüler, güç kaynakları ve doğrultma devrelerinde kullanılır. Maksimum 150°C işletme sıcaklığında çalışabilir. Şasis montajı ile sağlam mekanik bağlantı sağlar. Not: Bu ürün üretimden kaldırılmış (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 35 µA @ 400 V
Diode Configuration 2 Independent
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case ISOTOP
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 100 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ISOTOP®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 30 A