BYT230PIV-1000
DIODE MODULE 1KV 30A ISOTOP
Paket/Kılıf
ISOTOP
Seri / Aile Numarası
BYT230PIV
BYT230PIV-1000 Hakkında
BYT230PIV-1000, STMicroelectronics tarafından üretilen 1000V 30A rated iki bağımsız diyot modülüdür. Fast recovery diyot özelliği ile 165ns reverse recovery time sunmaktadır. ISOTOP chassis mount paketinde yerleşim sağlayan bu komponent, 1.9V forward voltage ile 30A akımda çalışır. 100µA reverse leakage karakteristiği ve 150°C maksimum junction sıcaklığı ile endüstriyel doğrultucu uygulamalarında, güç kaynakları ve yüksek akımlı switching devrelerde kullanılır. Fast recovery özelliği, 500ns'den kısa reverse recovery time ile yüksek frekans uygulamalarında performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 1000 V
Diode Configuration 2 Independent
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case ISOTOP
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 165 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ISOTOP®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.9 V @ 30 A