BYS459B-1500E3/81
DIODE GEN PURP 1.5KV 6.5A TO263
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
BYS459B
BYS459B-1500E3/81 Hakkında
BYS459B-1500E3/81, Vishay tarafından üretilen 1500V ters gerilim kapasitesi ve 6.5A ortalama doğrultulmuş akım değerine sahip standart bir diyottur. TO-263-3 (D²Pak) SMD paketinde sunulan bu bileşen, hızlı iyileşme özellikleri (350ns trr) ile güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, motorlu uygulamalar ve endüstriyel invertörlerde kullanılır. 1.3V düşen gerilim ve 250µA ters kaçak akımı ile verimli doğrultma işlemi gerçekleştirir. -55°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ile geniş uygulama yelpazesine uyum sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 6.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 250 µA @ 1500 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 350 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1500 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 6.5 A