BYS11-90-M3/TR
DIODE SCHOTTKY 90V 1.5A DO214AC
Seri / Aile Numarası
BYS11-90
BYS11-90-M3/TR Hakkında
BYS11-90-M3/TR, Vishay tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky doğrultma diyotudur. 90V maksimum DC reverse voltajı ve 1.5A ortalama doğrultulmuş akımı ile güç kaynakları, anahtarlama devreleri ve RF uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Fast recovery özelliği (≤500ns) ile anahtarlama kaybını minimize eder. 750mV forward voltaj @ 1A ve 100µA reverse leakage @ 90V özellikleri düşük enerji kaybı sağlar. Surface mount DO-214AC (SMA) pakete montajlanmış olup, -55°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 90 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 90 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 750 mV @ 1 A