BYS11-90-E3/TR3
DIODE SCHOTTKY 90V 1.5A DO214AC
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
BYS11-90-E3
BYS11-90-E3/TR3 Hakkında
BYS11-90-E3/TR3, Vishay tarafından üretilen 90V 1.5A kapasiteli surface mount Schottky doğrultma diyotudur. DO-214AC (SMA) paketinde sunulan bu bileşen, maksimum 750mV forward voltajı ve 100µA ters kaçak akımı ile karakterizedir. Fast recovery özelliğine sahip olup 500ns'nin altında switching süresine sahiptir. -55°C ile +150°C arasında çalışan bu diyot, AC/DC güç kaynakları, anahtarlamalı güç kaynakları (SMPS) ve düşük voltaj doğrultma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 90 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 90 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 750 mV @ 1 A