BYQ28EB-200-E3/81
DIODE ARRAY GP 200V 5A TO263AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
BYQ28EB-200
BYQ28EB-200-E3/81 Hakkında
BYQ28EB-200-E3/81, Vishay tarafından üretilen fast recovery diyot dizisidir. TO-263AB (D²PAK) paketinde sunulan bu komponent, 200V ters gerilim ve 5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Tek çift ortak katot konfigürasyonu ile tasarlanan diyot, 25 ns reverse recovery time ve 1.1V forward voltage özelliğine sahiptir. -40°C ile 150°C arasında çalışır. Güç kaynağı uygulamaları, anahtarlama devreleri ve endüstriyel doğrultma uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Surface mount montaj tipi ile yüksek entegrasyon yoğunluğu sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 200 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 25 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 5 A