BYM13-40-E3/96
DIODE SCHOTTKY 40V 1A DO213AB
Seri / Aile Numarası
BYM13-40
BYM13-40-E3/96 Hakkında
BYM13-40-E3/96, Vishay tarafından üretilen Surface Mount Schottky doğrultucu diyottur. 40V ters voltaj ve 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 500 mV @ 1A forward voltage ve 500 µA @ 40V ters sızıntı akımı özellikleriyle karakterizedir. Fast recovery tipi diyot olarak ≤ 500ns anahtar hızına sahiptir. DO-213AB (MELF) paketinde sunulan bu bileşen, -55°C ile +125°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, anahtarlamalı regülatörler, AC-DC dönüştürücüler ve RF uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 110pF @ 4V, 1MHz kapasitans değeri sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 110pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 40 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Package / Case DO-213AB, MELF
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package GL41 (DO-213AB)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 500 mV @ 1 A