BYM13-30HE3/96
DIODE SCHOTTKY 30V 1A DO213AB
Seri / Aile Numarası
BYM13-30HE3
BYM13-30HE3/96 Hakkında
BYM13-30HE3/96, Vishay tarafından üretilen 30V rated Schottky doğrultma diyotudur. 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu bileşen, fast recovery özelliği ile 500ns'den kısa anahtarlama sürelerine ulaşır. Surface mount DO-213AB (MELF) paketinde sunulan diyot, maksimum 500mV ileriye doğru gerilim düşüşü ile çalışır. -55°C ile 125°C çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilen bu komponent, güç kaynağı devreleri, düşük voltaj uygulamalar ve anahtarlamakontrol devrelerinde yaygın olarak tercih edilir. 110pF @ 4V kapasitansa ve 500µA @ 30V ters sızıntı akımına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 110pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Package / Case DO-213AB, MELF
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package GL41 (DO-213AB)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 500 mV @ 1 A