BYM12-50HE3/96
DIODE GEN PURP 50V 1A DO213AB
Seri / Aile Numarası
BYM12
BYM12-50HE3/96 Hakkında
BYM12-50HE3/96, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı hızlı iyileştirme diyotudur. 50V ters gerilim ve 1A ortalama doğrultlanmış akım kapasitesine sahiptir. DO-213AB (MELF) yüzey monte pakette sunulan bu bileşen, 50 ns reverse recovery time ile düşük geçiş kaybı sağlar. Forward voltajı maksimum 1V @ 1A olup, -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. Anahtarlama uygulamaları, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve genel doğrultma devrelerinde kullanılır. Ürün Digi-Key'de üretimi durdurulmuştur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 20pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 50 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AB, MELF (Glass)
Part Status Market
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-213AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 1 A