BYM12-100HE3/96
DIODE GEN PURP 100V 1A DO213AB
Seri / Aile Numarası
BYM12-100HE3
BYM12-100HE3/96 Hakkında
BYM12-100HE3/96, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı standart doğrultma diyodudur. 100V ters voltaj ve 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve ince sinyal uygulamalarında kullanılır. DO-213AB (MELF) yüzey montajlı pakette sunulan bu hızlı geri kazanım diyodu, 50ns düşük geri kazanım zamanı ve 1V maksimum ileri yönde gerilim düşümü ile karakterize edilir. -65°C ile 175°C çalışma sıcaklık aralığında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 20pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 100 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AB, MELF (Glass)
Part Status Market
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-213AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 1 A