BYM11-800-E3/97
DIODE GEN PURP 800V 1A DO213AB
Seri / Aile Numarası
BYM11-800
BYM11-800-E3/97 Hakkında
BYM11-800-E3/97, Vishay tarafından üretilen 800V 1A doğrultma diyodudur. Fast recovery tipi diyot olarak, 500ns ters recovery süresine sahip olup endüstriyel doğrultma uygulamalarında, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve anahtarlama devreleri gibi alanlarda kullanılır. DO-213AB (MELF) yüzey montajı paketinde sunulan bu bileşen, -65°C ile 175°C arasında çalışabilir ve 1.3V ön kapanma gerilimi ile 5µA ters kaçak akımına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 15pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 800 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AB, MELF (Glass)
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 500 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-213AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 1 A