BYM11-600-E3/97
DIODE GEN PURP 600V 1A DO213AB
Seri / Aile Numarası
BYM11-600
BYM11-600-E3/97 Hakkında
BYM11-600-E3/97, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı fast recovery diyotudur. 600V ters voltaj ve 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesiyle güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve anahtarlama devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. DO-213AB (MELF) SMD paketinde sunulan bu diyot, 250ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama özelliği sağlar. -65°C ile +175°C arasında çalışabilir. 1A akımda maksimum ileri voltajı 1.3V'dur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 15pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AB, MELF (Glass)
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 250 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-213AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 1 A