BYM11-100-E3/96
DIODE GEN PURP 100V 1A DO213AB
Seri / Aile Numarası
BYM11-100-E3
BYM11-100-E3/96 Hakkında
BYM11-100-E3/96, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı doğrultma diyotudur. 100V ters gerilim dayanımına sahip bu fast recovery diyot, 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 150ns reverse recovery time karakteristiğine sahiptir. Surface mount DO-213AB (MELF cam gövde) paketinde sunulan komponentin maksimum ileriye gerilim düşümü 1 A'de 1.3V'tur. -65°C ile +175°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklı olan bu diyot, güç kaynakları, anahtarlama devreleri ve genel elektronik uygulamalarda doğrultma işlemi için kullanılır. 5µA reverse leakage current ve 15pF kapasitans değerleri sağlıklı bir tasarım için referans edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 15pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 100 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AB, MELF (Glass)
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 150 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-213AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 1 A