BYM10-800-E3/97
DIODE GEN PURP 800V 1A DO213AB
Seri / Aile Numarası
BYM10-800
BYM10-800-E3/97 Hakkında
BYM10-800-E3/97, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı silikon doğrultma diyotudur. 800V ters gerilim kapasitesi ve 1A ortalama doğrultulmuş akım ile düşük ve orta güç uygulamalarında kullanılır. DO-213AB (MELF) paketinde sunulan bu bileşen, anahtarlama, güç kaynakları, invertörler ve kontrol devrelerinde yer almaktadır. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 8pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 800 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AB, MELF (Glass)
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-213AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 1 A