BYM10-800-E3/96
DIODE GEN PURP 800V 1A DO213AB
Seri / Aile Numarası
BYM10-800
BYM10-800-E3/96 Hakkında
BYM10-800-E3/96, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı standard recovery diyottur. 800V ters voltaj ve 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile düşük hızlı doğrultucu uygulamalarında kullanılır. Surface mount DO-213AB (MELF) paketinde sunulan bu diyot, -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. 1.2V forward voltaj düşüşü ve 10µA ters kaçak akımı karakteristikleri ile sağlanan tesisat, güç kaynağı tasarımları, AC/DC dönüştürücüler ve endüstriyel elektronik devrelerinde uygulanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 8pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 800 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AB, MELF (Glass)
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-213AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 1 A