BYM10-600-E3/97
DIODE GEN PURP 600V 1A DO213AB
Seri / Aile Numarası
BYM10-600
BYM10-600-E3/97 Hakkında
BYM10-600-E3/97, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı doğrultucu diyottur. 600V maksimum DC reverse voltajında, 1A ortalama doğrultulmuş akımda çalışmaya tasarlanmıştır. Surface mount DO-213AB (MELF) paketinde sunulan bu diyot, rectification uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışan bu bileşen, 500ns üstü standart recovery hızına sahiptir. 1A akımda maksimum 1.1V forward voltaj düşümü belirtilerek, düşük güç kaybı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 8pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AB, MELF (Glass)
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-213AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 1 A