BYM10-50-E3/97
DIODE GEN PURP 50V 1A DO213AB
Seri / Aile Numarası
BYM10-50
BYM10-50-E3/97 Hakkında
BYM10-50-E3/97, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı doğrultucu diyottur. 50V ters voltaj dayanımı ve 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. DO-213AB (MELF) yüzey monte pakajında sunulur. 1.1V maksimum ileri voltaj düşümü ve 10µA ters sızıntı akımı özellikleriyle güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve genel elektronik doğrultma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. Standard hızda recovery özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 8pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 50 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AB, MELF (Glass)
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-213AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 1 A