BYM10-200-E3/97
DIODE GEN PURP 200V 1A DO213AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
DO-213AB
Seri / Aile Numarası
BYM10-200
BYM10-200-E3/97 Hakkında
BYM10-200-E3/97, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı doğrultucu diyottur. 200V ters voltaj kapasitesi ve 1A ortalama doğrultulmuş akım ile güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. DO-213AB (MELF) yüzey montajı paketlemesi ile kompakt tasarımlara uygun olup, -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. Standart hızlı kurtarma özelliği (>500ns) ile düşük kayıpla anahtarlama sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 8pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AB, MELF (Glass)
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-213AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 1 A