BYM10-1000HE3/97
DIODE GEN PURP 1KV 1A DO213AB
Seri / Aile Numarası
BYM10-1000HE
BYM10-1000HE3/97 Hakkında
BYM10-1000HE3/97, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı doğrultma diyotudur. 1000V ters voltaj ve 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olan bu komponent, DO-213AB (MELF) yüzey montajlı pakette sunulmaktadır. 1.2V forward voltajı ve 10µA ters sızıntı akımı ile karakterize edilen BYM10-1000HE, -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. Standard recovery hızı (>500ns) ile AC/DC güç kaynakları, adaptörler, şarj devreler ve genel endüstriyel uygulamalarda kullanılmaktadır. 8pF kapasitansı (4V, 1MHz'de) yüksek frekanslı devreler için uygun özellikleri barındırır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 8pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 1000 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AB, MELF (Glass)
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-213AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 1 A