BYM07-300HE3/98
DIODE GEN PURP 300V 500MA DO213
Seri / Aile Numarası
BYM07-300HE
BYM07-300HE3/98 Hakkında
Vishay BYM07-300HE3/98, 300V 500mA rated kapasitesine sahip bir general purpose fast recovery diyotudur. DO-213AA (Glass) SMD pakette sunulan bu bileşen, 50ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılmaya uygundur. 1.35V forward voltage ve 5µA reverse leakage current özelikleriyle güç kaynakları, anahtarlı güç kaynakları (SMPS), ve doğrultma devrelerinde yer alır. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 7pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 500mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 300 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AA (Glass)
Part Status Market
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-213AA (GL34)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.35 V @ 500 mA