BYM07-200HE3/98
DIODE GEN PURP 200V 500MA DO213
Seri / Aile Numarası
BYM07-200HE3
BYM07-200HE3/98 Hakkında
BYM07-200HE3/98, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı fast recovery diyotudur. 200V ters voltaj duyarlılığı ve 500mA ortalama doğrultma akımı ile güç kaynakları, anahtarlama devreleri ve AC doğrultucular için tasarlanmıştır. 50ns reverse recovery time ile düşük anahtarlama kaybı sağlayan bu bileşen, DO-213AA cam paketinde sunulmaktadır. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 1.25V maksimum ön gerilim ve 5µA ters kaçak akımı karakteristikleriyle verimli enerji dönüşümü uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 7pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 500mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AA (Glass)
Part Status Market
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-213AA (GL34)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.25 V @ 500 mA