BYC30-600P,127
DIODE GEN PURP 600V 30A TO220AC
Paket/Kılıf
TO-220-2
Seri / Aile Numarası
BYC30-600P
BYC30-600P,127 Hakkında
BYC30-600P,127, WeEn Semiconductors tarafından üretilen 600V 30A kapasiteli genel amaçlı doğrultucu diyottur. TO-220-2 paketinde sunulan bu bileşen, 30A ortalama doğrultulmuş akım ve 1.8V forward voltajında çalışmak üzere tasarlanmıştır. Fast recovery özelliği ile 35ns reverse recovery time sağlayan bu diyot, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve endüstriyel doğrultma uygulamalarında kullanılır. 175°C maksimum junction sıcaklığında çalışabilen komponentin 10µA@600V ters akım karakteristiği ile düşük kaçak akımı vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-220-2
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.8 V @ 30 A